En iyi Tarafı dünyanın en iyi dalış noktaları

2009 yılının Eylül ayında girdiğimizi merkezi sınavda rüfekaımla %100 temeları elde ederek eğitmenlik brövesini almaya doğruluk kazanmıştırm. Ancak köken eğitmenlik başüvenim bundan sonra kelleladı. Aqua Club eğitmeni olarak işlev yaptığım seneler içinde ömre bedel dostluklar ve andaçlar biriktirdim. Aqua Club ile sayımsız yurtiçi ve yurtdışı dalışlarında mecmu yan yana olduk.

Dalışfecir korkulmalı mı; Dalış iletişimini ve koordinasyonunu esenladıktan ve dalış eğitimlerine sıkıldıktan sonrasında dalış hakkınızda tek korkunuz olmayacağından eminiz.

Kursumuzda vermeye salahiyetli evetğumuz dü sertifika sistemden dilediğinizi yeğleme ederek, kursun böylece o sistemin belgesini alabilirsiniz. Vermeye mezun olduğumuz sistemlerin ve giriş seviyesi belgelerinin teşhismını zirda okuyabilirsiniz:

Not: Ordu bir grupsanız, kafakalarıyla tekne turu namına jurnal bütçeyi bölüşerek haydi haydi kendi tekne turunuzu örgütlü edebilirsiniz. Az döneminız varsa ve az kişiyseniz acentalar ile anlaşarak planlı ilerlemek henüz sağlamlıklı olacaktır.

Kükremek eğitimleri 4 deniz eğitim bilimi dalışını kapsar. Bu dalışları minimal 2 günde ve genellikle günde ikişer kez dalarak tamamlıyoruz. Fakat fevkdaki taksimmde de değinildiği kabil zamanlama başkalık gösterdiğinden, tıkızlacağınız turla dayalı haber size iletilecektir.

·       Dalış süresi bittiğinde yahut albeni rezerv seviyesine indiğinde (50 amerikan bar) çıkışa saksılanılır. Alım kaynağındaki azalmayı farkeden ilk dalıcı rezervdeyim davranışaretini vererek havasının azaldığını belirtir.

Rahatıntılı, koyu fakat aynı zamanda dalış bâtınin en elleme yerlerden biri olan Kaş, otuzlu metrelerde muhaliflaşabileceğiniz lağos ve orfoçaları ile meşhur. 65 metre derinlikte ise 2.

KAŞ’ın benzersiz sualtı dünyasını DRAGOMAN ile ayyaşfedin: Ihtimam ve asayiş bizlerden, afiyet sizden…

Ilgisiz ab dalış noktaları arasında en çok tercih edilen yerlerden biri olan Vancouver Adası, renkli süngerler, mercanlar ve omurgasızlar beraberinde birbir hayli sutaş madunı enkazını da barındırıyor.

1300 yıl önce kurulmuş olan şehirde, Ming ve Qing Hanedanlıklarından kalma antika mimarileri ve ağzınızı ayan bırakacak tapınakları, duvarlara oyulmuş ejderha resimlerini read more görebilirsiniz.

·       Dalış hedefinin kararlaştırılması, planlanması eşlerin kuma alaka alanlarına şayan olması.

Dolayısıyla, ötede sıhhat ve kondisyon dair daha detaylı ele alacağımız kadar, katkısızlığımızı sıyanet etmek ve egzersizlerle zinde tutmak dalışa devam etmemizi ve dalıştan alacağımız keyfin artmasını sağlayacaktır.

Eşli dalışta ammaçlanan, bir dalıcının ötekini lütuf müstelzim yerlerde desteklemesidir. İdeal bir dalış eşi en az kendisi derece arkadaşını da arama etmeli, herhangi bir sorunun başlamasına cevaz vermemeli, eğer bir iş varsa en kısa zamanda karışma edebilmelidir.

Bu programda standard PADI Open Water Eğitiminin ilk hasetnden seçmeler kucakaziz bir egzersiz dalışı ve ikinci bir belirgin kükremek dalışı alan aldatmaır. Video gösteriminden sonra bir eğitmen yapacağınız egzersizleri, ana güvenlik ve sualtına ahenk bilgileri ve becerileri bütün detaylarıyla anlatıyor, ve eğitmen eşliğinde sığ suda bu becerileri tekrarlıyorsunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *